Szybki kontakt

Alma Harmony Baby RejuveLaser będący rozwiązaniem na każdy problem twojej skóry.

Usuwanie naczynek i rumienia 

Termolifting

Usuwanie przebarwień i zmian pigmentacyjny

Fotoodmładzanie

 

Alma Harmony Baby Rejuve™ jest platformą laserową najnowszej generacji stworzoną przez światowego lidera – firmę Alma Lasers™. Platforma Alma Rejuve oferuje szeroki wybór zabiegów na twarz oraz ciało. Co najważniejsze, bezpiecznych, dająca możliwość pracy nawet na delikatnej skórze jak szyja i dekold. Kompleksowość urządzenia pozwoli zapewnić zdrowy i promienny wygląd. Efektem jego działania jest odmłodzenie skóry z uszkodzeniami posłonecznymi, niwelowanie przebarwień, plam starczych, trądzika różowatego, zamykanie naczynek, wygładzanie zmarszczek, fotoodmładzanie oraz napinanie i zagęszczanie skóry (termolifting). Z pomocą urządzenia dotrzemy tam gdzie tego potrzebujesz, aby osiągnąć wymarzony efekt.

 

Alma Harmony Baby Rejuve™ posiada dwie głowice:

 

Pierwsza głowica  Dye-VL™ to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystująca wąskopasmowe pulsacyjne źródło światła, zapewniając bezpieczeństwo i efektywność zabiegów. Głowica emituje światło z przedziału 500-600 nm, a więc najbezpieczniejsze dla skóry. Ta niespotykana dotąd technologia pozwala na m.in. na pozbycie się widocznych zmian naczyniowych na twarzy jak i na ciele. Likwiduje również pojawiające się na twarzy, szyi, dekolcie czy też dłoniach zmiany pigmentacyjne skóry. Laser Alma Harmony zwalcza te zmiany emitując światło, które działa termicznie na komórki zawierające barwnik i niszczy je, przez co skóra po zabiegu jest widocznie ciemniejsza. Stopniowo kilka dni po zabiegu skóra w miejscu zabiegowym zaczyna się złuszczać. Dodatkowo wiązka światła głowicy Dye-VL działa stymulująco na kolagen w naszej skórze, więc wykazuje również działanie anti-aging. Oczekiwane rezultaty terapii osiąga się po wykonaniu serii 4-6 powtórzeń w odstępie min. 3 tygodni. Zabiegi laserem Alma Harmony trwają krótko, dzięki silnemu chłodzeniu kontaktowemu są komfortowe dla pacjenta i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

 

Wskazania do wykonania zabiegu:

 • Zmiany naczyniowe
 • Rumień
 • Rozszerzone naczynka
 • Naczyniaki płaskie, gwieździste, rubinowe
 • Trądzik różowaty
 • Rozszerzone pory
 • Fotoodmładzanie skóry (wiotkość, utrata jędrności, postępujące procesy starzenia się skóry)

 

Efekty zabiegów: zdjęcia przed i po

 

Naczynka

 

 

Druga głowica ALMA Harmony NIR™  służy do ujędrniania, poprawy kondycji skóry twarzy. Termolifting NIR™ wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR emitowane przez specjalną szafirową głowicę. Wysyłane fale mają długość do 1300 nm i powodują w pełni bezpieczne podgrzanie głębokich warstw skórnych do ok. 40–44 stopni Celsjusza. Oddziaływanie w ten sposób na włókna powoduje ich gwałtowne kurczenie się, które z kolei ściąga skórę dając efekt większej elastyczności.

 

Zabieg ujędrniający przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn, bez względu na rodzaj skóry. Możemy go wykonać na każdym fototypie, skórze opalonej oraz naczyniowej.

 

Wskazania do wykonania zabiegu:

 • opadające powieki i policzki
 • opadający owal twarzy
 • zmarszczki oraz bruzdy nosowo – wargowe,
 • poprawa gęstości skóry
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa w wieku 25–35 lat.

 

Efekty zabiegów: zdjęcia przed i po

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta