Szybki kontakt

Usuwanie naczynek i rumienia Alma Dye-VL™Zabiegi z użyciem głowicy Alma Dye-VL to bezpieczny i bardzo skuteczny sposób usuwania rumienia oraz zamykania naczyń.  Zabieg stanowi świetną profilaktykę w przypadku skóry płytko unaczynionej, wrażliwej i skłonnej do powstawania rumienia. Jest on również stosowany w profilaktyce i  leczeniu trądziku różowatego. Głowica Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala na efektywne leczenie pacjentów zmianami naczyniowymi.

 

Laserowa terapia Dye-VL™ zmian naczyniowych, czyli pajączków polega na przekazaniu związków światła laserowego w zmienione komórki, zawierające czerwone krwinki z hemoglobiną. Ulegają one zniszczeniu, a zdrowe komórki zastępują je, w wyniku czego struktura komórkowa odnawia się i skóra staje się widocznie piękniejsza w bardzo krótkim czasie.

 

Jak wygląda zabieg?

 

Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultację wykluczającą wszelkie przeciwskazania. Jeśli Pacjent zostanie zakwalifikowany dobieramy odpowiednie parametry lasera, które poradzą sobie z naczynkiem lub rumieniem, a jednocześnie zagwarantuje bezpieczeństwo.

 

Skóra przed zabiegiem musi zostać oczyszczona i pokryta żelem. Na oczy zakładany jest protektor ochronny.  Po rozpoczęciu pracy urządzenie emituje impuls podobny do błysku flesza.  W momencie uwalniania impulsu pacjent może odczuwać pieczenie i ciepło. Najnowsza wersja urządzenia posiada system chłodzenia pozwalający dodatkowo zmniejszyć nieprzyjemne odczucia. Czas trwania zabiegu jest różny w zależności od powierzchni leczonej skóry.

 

Ile trwa zabieg i jak często jest powtarzany

 

Długość trwania zabiegu uzależniona jest od konkretnego przypadku i wielkości partii jaką trzeba się zająć. Zazwyczaj długość zabiegu mieści się w przedziale od 10 do 60 minut. W zależności od rozległości zmian, może być konieczne wykonanie serii zabiegów. Podobnie jak czas trwania, tak i ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie, ale mieści się w przedziale od 1 do 6 zabiegów wykonywanych co cztery tygodnie.

Efekty

Pierwsze efekty często widoczne są już po pierwszej terapii. Jeśli Pacjent dostosowuje się do zaleceń, efekt zabiegu jest trwały. Naczynka mogą pojawiać się w innych miejscach, nie objętych leczeniem.

 

 

Przed                                                                            Po

Przed zabiegiem

 

 

PRZECIWWSKAZANIA 
• Ciąża
• Świeża opalenizna (1 miesiąc)
• Leki światłouczulające (retinoidy, przeciwdepresyjne, tetracykliny)
• Spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)
• Cukrzyca (niewyrównana)
• Bielactwo
• Łuszczyca (aktywna faza)
• Padaczka
• Zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
• Skłonność do powstawania bliznowców (keloidów)

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta