Szybki kontakt

Hadado / Kobido 2 - nowośćHadado / Kobido 2 – opatentowana metoda zaawansowanego Japońskiego Liftingu Twarzy.

 

Masaż Hadado to mistrzowski poziom Japońskich sztuk masażu i określenie „drogi do pięknej skóry”. To połączenie starożytnych najbardziej zaawansowanych technik Kobido ze współczesną wiedzą i technikami pracy mięśniowo - powięziowymi czy pracą z tkanką tłuszczową.

 

W Hadado® zastosowano blisko 100 technik i są one podzielone na kategorie. W każdej z tych kategorii stosuje się unikalne połączenie technik i procedur dostosowanych do stref problematycznych co przekłada się na spektakularny efekt już po pierwszych sesjach masażu. Techniki te polegają na zginaniu, prostowaniu i przeplataniu dłoni czy palców podczas aplikacji. Pojedyncze techniki mogą uchodzić za prosty masaż, ale w rzeczywistości występują subtelne zmiany w kształcie ruchu, tempie i głębokości pracy co skutkuje wielowarstwową pracą na powierzchni skóry, tkanki tłuszczowej, powięzi i mięśni. Wybrane kategorie ruchów dobiera się indywidualnie według wskazań i problemów z jakimi trafia do Nas klient.

 

Hadado ® to co coś więcej niż masaż, dzięki holistycznemu podejściu, pracy wielowarstwowej i celowanych technikach to alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

 

W pracy koncentrujemy się na poszczególnych obszarach:

- lifting dekoltu szyi;

- problem drugiego podbródka i „wdowiego garbu”;

- obszar oczu problem z obrzękiem i opadającą powieką;

- bruzda nosowo-wargowa;

- opadające kąciki ust i policzki

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta