Szybki kontakt

ENERGY BOOSTER EXPRESS TREATMENT - Ekspresowy zabieg wygładzająco-energetyzującyTHALGO ENERGY BOOSTER EXPRESS TREATMENT - Ekspresowy zabieg wygładzająco-energetyzujący

 

Zbyt mała ilość snu, codzienny stres, zmiany stref czasowych, życie w dużych aglomeracjach… Wszystko to znaczący wpływ na jakość skóry. Skóra sprawia wrażenie zmęczonej, jest matowa, pojawiają się niekorzystne oznaki upływającego czasu. Ten zabieg w ekspresowym tempie usunie oznaki zmęczenia, wygładzi skórę i doda jej witalności, sprawi, że będzie promienna i pełna blasku.

 

Wskazania: skóra zmęczona, szara, matowa, szorstka w dotyku, drobne zmarszczki.

 

Cel: nawilżenie i wygładzenie skóry, przywrócenie świeżego i zdrowego wyglądu, dodanie witalności i blasku.

 

Składniki aktywne w zabiegu:

Spirulina wzbogacona o morski magnez - ekstrakt z Arthrospira maxima spirulina - zielono-niebieska mikroalga (nitkowate cyjanobakterie), posiadająca formę spirali, której szczep pochodzi z centrum badawczego akwakultury w Neapolu we Włoszech. Wzbogacona o sól morską, bogatą w morski magnez (10–13%), uzyskiwaną przez odparowanie wody morskiej z południa Francji. Ekstrakt wykazuje silne działanie energetyzujące: dostarcza składników odżywczych, które pobudzają metabolizm energetyczny (synteza ATP - adenozynotrójfosforanu), stymuluje syntezę naskórkowego kwasu hialuronowego i filagryny. Zawiera antyoksydanty, które zwalczają bardzo szkodliwe wolne rodniki, odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się skóry.

Organic Chlorella – słodkowodna alga z gromady zielenic, jedno z najbogatszych źródeł zielonego barwnika, jakim jest chlorofil. Ma silne właściwości antyoksydacyjne, redukuje ilość wolnych rodników tlenowych, które odpowiedzialne są za procesy starzenia. Zwiększa syntezę kolagenu, wzmacniając w ten sposób ściany naczyń krwionośnych oraz poprawia gęstość skóry.

Kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej - tworzy film na powierzchni naskórka, skutecznie wygładza powierzchnię skóry, przyczynia się do zminimalizowania drobnych zmarszczek , rozświetla skórę.

Trio kwasów (cytrynowy, jabłkowy, glikolowy) – działanie rozjaśniające i wygładzające.

Aktywna hesperydyna - bioflawonoid, naturalnie znajdujący się w skórce cytryny - działa podobnie do witaminy PP, poprawia mikrocyrkulację, zapewnia skórze naturalny, zdrowy wygląd i jednolity koloryt.

Kompleks Seve Bleue - ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka.

Lumisource – ekstrakt z Candida saitoana (grzyb, który jest obecny w florze bakteryjnej skóry, wychwytuje i niszczy utlenione wiązania lipidów i protein, uwalniając je do kolejnego obiegu) – stymuluje proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę.

 

Czas zabiegu: 30 minut.

 

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

 

Częstotliwość wykonywania zabiegów: zabieg jednorazowy.

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta