Szybki kontakt

THIRST QUENCHING EXPRESS TREATMENT - Ekspresowy zabieg nawilżającyTHALGO THIRST QUENCHING EXPRESS TREATMENT - Ekspresowy zabieg nawilżający. 

 

Odwodnienie skóry, nawet w przypadku młodych cer, jest jednym z czynników powodujących przedwczesne starzenie się skóry. Kompleks z głębi oceanów w połączeniu z kwasem hialuronowym błyskawicznie nawilży i wygładzi skórę. Zabieg neutralizuje odczucie nadmiernego napięcia, małe zmarszczki, spowodowane przesuszeniem skóry, natychmiast znikają, skóra odzyskuje komfort, gładkość i blask.

 

Wskazania: skóra odwodniona, drobne zmarszczki, skóra szorstka w dotyku.

 

Cel: nawilżenie i wygładzenie skóry, zmniejszenie dyskomfortu skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek.

 

Składniki aktywne w zabiegu:

Kompleks Seve Bleue - ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka.

Kwas hialuronowy o średniej masie cząsteczkowej - zmniejsza TEWL (przeznaskórkowa utratę wody), chroni skórę przed słońcem, wiatrem, mrozem, suchym powietrzem, zwiększa jej jędrność i elastyczność.

Hydra – diffusine – egzopolisacharydy z Burkholderia Caribensis (mikroorganizmy z francuskich Karaibów, które mają właściwości gromadzenia wody) – stymuluje syntezę akwaporyn (białka w błonach komórkowych), odpowiedzialnych za transport wody ze skóry właściwej do naskórka.

Hyalurophyline – ekstrakt z fiołka trójbarwnego (bratek polny) bogaty w oligosacharydy. Reguluje proces zatrzymywania wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórkowego kwasu hialuronowego.

Lumisource – ekstrakt z Candida saitoana (grzyb, który jest obecny w florze bakteryjnej skóry, wychwytuje i niszczy utlenione wiązania lipidów i protein, uwalniając je do kolejnego obiegu) – stymuluje proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę.

 

Czas zabiegu: 30 minut.

 

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

 

Częstotliwość wykonywania zabiegów: zabieg jednorazowy.

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta