Szybki kontakt

Mezoterapia mikroigłowa Nanopore Mediderma

Regeneracja skóry przez mikronakłuwanie.

Przełomowe rozwiązania technologiczne zapewniają podwójny efekt w walce o jędrną, gładką i młodą skórę.

 

Mikronakłuwanie polega na wywołaniu delikatnych urazów poprzez mechaniczne uszkodzenie skóry. Wymusza to na skórze procesy gojenia i odnowy tkanek. Po zabiegu komórki pracują intensywniej i efektywniej. Dodatkowo w trakcie zabiegu wykonuje się kilka tysięcy mikrokanalików, dzięki którym substancje aktywne mogą łatwiej i głębiej przenikać przez warstwy skóry.

 

Zabieg Nanopore jest niemal bezbolesny, nie powoduje skutków ubocznych, podrażnień i krwawień. To zasługa zupełnie innej budowy igieł i sposobu ich poruszania się, a skóra szybciej się regeneruje. Mikroigły w Nanopore są proste, a nie zaokrąglone, jak w tak zwanych „penach”. Igły w Nanopore wykonują aż 1000 ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż 1 milimetr w skórze.

 

Zabieg działa na pełne spektrum problemów skórnych

- zmarszczki

- przebarwienia

- wiotkość skóry

- szorstkoś skóry

- blizny i rozstępy

 

Bezpieczeństwo to podstawa

Podczas każdego zabiegu Nanopore Mediderma wykorzystujemy jednorazowy, sterylnie zapakowany kartridż z tytanowymi igłami oraz jednorazową, także sterylną nakładkę na urządzenie. Powyrzsze gwarantuje bezpieczeństwo i bezwzględbą sterylność zabiegu.

 

PEELING CHEMICZNY PODWOI EFEKTYWNOŚĆ

 Zabiegi przeciwzmarszczkowe z użyciem Nanopore Stylus 2 mogą być łączone z peelingiem chemicznym Sesderma by Mediderma, co zwiększa działanie i efektywność zabiegu.

 

Przeciwskazania do zabiegu:

- ciąża - karmienie piersią - zmiany zapalne - aktywny trądzik - choroby autoimmunologiczne - nowotwory - opryszczka - łuszczyca - padaczka - rozrusznik serca

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta