Szybki kontakt

IBeauty - ThalgoIBeauty to innowacyjne urządzenie firmy Thalgo, przeznaczone do zaawansowanej pielęgnacji skóry. Łączy 3 nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne technologie o dowiedzionej skuteczności: peeling kawitacyjny, ultrasonoforezę i falę radiową.

 

Urządzenie umożliwia wykonanie intensywnych programów pielęgnacyjnych – nawilżających, oczyszczających, detoksykujących oraz odmładzających. Zabiegi są bezpieczne i dają widoczne efekty. Wykorzystuje się też do nich profesjonalne zaawansowane technologicznie kosmetyki Thalgo iBeauty.

 

Trzy funkcje urządzenia:


Radio-frequency - Fale radiowe z trójpolarną głowicą - to absolutny hit w profesjonalnym odmładzaniu. Jeszcze kilka lat temu kojarzone były tylko i wyłącznie z odbiornikami grającymi, obecnie są szeroko rozpowszechnione w kosmetyce, fizjoterapii i medycynie. Jak działają?  Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych polegają na podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury (40-45 stopni Celsjusza), w której kolagen ulega skurczeniu, a następnie napina się, odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje również fibroblasty do produkcji białek: kolagenu i elastyny, powodując zwiększenie napięcia i elastyczności skóry. Metodą ta umożliwia również penetrację składników aktywnych w głąb skóry.


Sequential Ultrasound – Sekwencyjna ultrasonoforeza (patent Thalgo) – iBeauty wykorzystuje ultradźwięki zbliżone do mocy urządzeń typowo medycznych. Nowością jest to, że są one emitowane w sposób sekwencyjny (parametry zmieniają się w czasie). Dzięki temu można wykonać 3 różne programy zabiegowe – drenaż (idealny program przygotowawczy do każdego zabiegu kosmetycznego), infuzja i stymulacja.

 

Sound Vibrationg – Peeling kawitacyjny - to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Rozpylona na skórze specjalny preparat Peeling Lotion tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Następuje też poprawa krążenia w skórze.

Thalgo opracowało dodatkowo cztery wspaniałe zabiegi, wykorzystujące funkcje urządzenia i wyskiej jakości naturalne kosmetyki Thalgo.

 

IBEAUTY® WRINKLE CORRECTOR - http://www.lavisage.pl/zabieg,146
IBEAUTY® YOUTH ACTIVATOR - http://www.lavisage.pl/zabieg,147
IBEAUTY® SKIN PURITY REVIVER - http://www.lavisage.pl/zabieg,145
IBEAUTY® HYDRATION CORRECTOR - http://www.lavisage.pl/zabieg,144

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta