Szybki kontakt

Endermologia ® LPGLipomassage® metodą Endermologie® to nowatorska metoda masażu, dzięki któremu zbędne kilogramy przestaną Ci spędzać sen z powiek i wreszcie staniesz przed lustrem z uśmiechem na twarzy. Bez bólu i łez, rozprawisz się z upartym, opornym na dietę i gimnastykę tłuszczem. Zaletą zabiegu Lipomassage® jest jego precyzja, może być użyty wszędzie tam, gdzie uważasz, że jest to potrzebne. A więc modeluje sylwetkę zgodnie z Twoim życzeniem.

 

Sekret szczuplejszej sylwetki… LIPO M6

 

Badania kliniczne wykazują, że LIPOMASSAGE™, wykonywany przy zastosowaniu technologii ROLL, aktywuje adipocyty (komórki tłuszczowe) poprzez receptory β, w celu wywołania lipolizy (uwalniania tłuszczu), rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i zwiększa wymianę płynów.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

 

Opatentowane rolki LPG® Endermologie® wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zasysania, delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu). Zadaniem takiego masażu jest stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie retencji wody, rozluźnienie struktury tkanki łącznej, zwiększenie lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudzenie syntezy kolagenu. Dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie.

 

ROLL’UP
Modelowanie sylwetki i wygładzanie celulitu. Rozbicie nagromadzonego tłuszczu, rozciągnięcie przegród międzykomórkowych w celu wygładzenia nierówności na skórze.

 

ROLL’OUT

Ujędrnianie. Stymulacja fibroblastów, która wzmacnia podtrzymująca sieć włókien kolagenu i elastyny w celu uzyskania efektu jędrnej skóry.

 

ROLL’IN
Wyszczuplanie. Aktywacja lipolizy w adipocytach powoduje rozbicie i uwolnienie kwasów tłuszczowych.

 

Korzyści:

redukcja cellulitu
redukcja tkanki tłuszczowej
wymodelowana sylwetka
ujędrniona skóra
odtruwanie z toksyn

Przeciwskazania:
przepuklina naczyniaki żylaki,
zapalenie żył
nowotwory
ciąża [4 miesiące po porodzie, 6 po cięciu cesarskim]
uszkodzenia skóry
zażywanie leków na krzepliwość krwi

 

Zalecenia:
Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest 15 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg LPG Endermologie trwa około godziny. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta