Szybki kontakt

MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE USZU - 100% bezpieczne!MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE USZU - BLOMDAHL MEDICAL EAR PIERCING - 100% bezpieczne!

Przekłuwanie uszu jest zabiegiem medycznym, dlatego też bardzo istotne jest, aby upewnić się, że zostanie on wykonany z zachowaniem reguł bezpieczeństwa i higieny. Przekłuwanie Uszu Metodą Blomdahl zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych. Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów, sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się w 100% bezpieczne.

innowacyjna metoda : 2 DZIURKI - 1 PRZEKŁUCIE - 0 stresu !

Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci, i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzony zostanie zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie - stosując Blomdahl Medical Ear Piercing obydwoje uszu przekłujemy równocześnie w tym samy momencie niwelując stres dziecka i rodzica do niezbędnego minimum.

DLA DZIECI TYLKO TO CO NAJLEPSZE

Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.

ALERGIA NA NIKIEL - JAK JEJ UNIKNĄĆ ?

Badania kliniczne potwierdziły, że przekłuwanie uszu i noszenie kolczyków są głównymi czynnikami zwiększającymi ryzyko rozwoju alergii na nikiel, którą dotknięte jest aż 20-30% kobiet na świecie.

Firma Blomdahl Medical, chcąc wyeliminować możliwość powstania alergii na nikiel, opracowała kolczyki do przekłuwania uszu, nosa i pępka, wykonane z przyjaznych skórze materiałów: plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu oraz czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium).

Natomiast jeżeli już masz przekłute uszy, nos lub pępek, zalecamy hipoalergiczną biżuterię Blomdahl (Caring Jewellery), opracowaną we współpracy z lekarzami dermatologami.

CLEAN PACK - HIGIENICZNE OPAKOWANIE

Każda para kolczyków Blomdahl zapakowana jest w higieniczną, przezroczystą kasetę Clean Pack. Dodatkowo, aby każdy miał pewność, że jest pierwszą osobą, która nakłada kolczyki, opakowanie Clean Pack zapieczętowane jest specjalną etykietką.

SZYBKIE GOJENIE PO PRZEKŁUCIU!

Kolczyki stosowane do Medycznego Przekłuwania Uszu Blomdahl zostały opracowane nie tylko pod kątem wymogów estetycznych, ale również kryteriów medycznych - mają ułatwiać proces naturalnego gojenia się rany po przekłuciu.

O to czym różnią się kolczyki Blomdahl od zwykłych kolczyków:

1. wykonane są z przyjaznych dla skóry materiałów (plastik medyczny, czysty tytan medyczny), dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia alergii

2. są małe i lekkie - kolczyki z plastiku medycznego ważą zaledwie 1/5 tego co kolczyki ze stali nierdzewnej - nie obciążają świeżej rany po przekłuciu

3. zatyczka (motylek) znajduje się na samym końcu trzpienia kolczyka, dzięki czemu powietrze ma ułatwiony dostęp do rany po przekłuciu, która szybciej się goi

4. plastikowa zatyczka (motylek) zabezpiecza skórę za uchem przed skaleczeniem przez końcówkę kolczyka

5. kolczyki do przekłuwania uszu są grubsze niż normalne kolczyki, dzięki temu zmieniając biżuterię po okresie gojenia, nie uszkodzimy przekłutego otworu w uchu

6. kolczyki Blomdahl dostępne są w dwóch różnych długościach, dzięki czemu można dopasować je do grubości płatka ucha i uniknąć bolesnego "wrastania" kolczyka w ucho.

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta